Pro pohodlné nakupování v internetovém obchodě  se můžete zaregistrovat.
Při dalších nákupech již nebudete muset vyplňovat údaje potřebné k provedení objednávky.

Balné a způsob balení

Vaše objednávky se snažíme balit tak, aby nedocházelo k rozbití nebo poničení obsahu, určitý čas věnujeme tudíž balení ,ale balné si neúčtujeme. Na rozdíl od jiných firem u nás máte vždy balné zdarma.

Objednávky pečlivě balíme do recyklovatelných nebo již použitých materiálů, s maximálním ohledem nejen na bezpečnost zásilek, ale i životní prostředí. V minimální míře proto  používáme recyklovatelnou bublinkovou fólii na obalování zboží, maximálně se snažíme zužitkovat již použité nebo nové noviny a časopisy a kartonové krabice. Na životním prostředí nám velmi záleží, ovšem jsme nuceni zásilky balit odpovídajícím způsobem, aby nedocházelo k jejich poškození či rozbití. Zkušenosti zákazníků nás utvrzují v tom, že zásilky balíme opravdu s maximální péčí.

Ochrana osobních dat

Vaše osobní údaje, které jste vyplnili při odesílání objednávky, evidujeme jen pro vlastní potřebu a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetí straně. Při objednávce uvádíte jen adresu, potřebnou pro doručení balíku, a kontakty pro případné ověření objednávky. Nikdy nesdělujeme Vaše údaje jakékoliv třetí straně a Vaše data slouží jen interně pro naše účely.

Reklamace

Zboží je možné reklamovat nebo vrátit dle stávajících platných norem.

Reklamace na nedodané zboží, zboží omylem zaslané, špatně dodané nebo špatný počet uplatňujte okamžitě po převzetí, max. do dvou dnů emailem nebo telefonem. Zboží je vybíráno s maximální péčí tak, aby byl zákazník spokojen a zabaleno tak ,aby se cestou nerozbilo ani přes často velmi nešetrné zacházení ze strany pošty.

V případě reklamace nás prosím vždy neprodleně kontaktujte emailem nebo telefonicky, abychom mohli Vaši reklamaci vyřídit v co nejkratším termínu k Vaší spokojenosti.